70 тисяч ресторанів закрилися в Мексиці через розгул злочинності

За роки правління Кальдерона в Мексиці від рук наркомафії загинули майже 23 тисячі осіб.

20% ресторанів Мексики - 69 тисяч - змушені були закритися за останні два роки через розгул злочинності та насильства, говориться в повідомленні Національної палати працівників харчування.

За даними палати, доходи власників ресторанів і барів впали в цілому по країні на 30%, а в прилеглих до кордону з США районах, де найбільш активно орудують наркокартелі, - до 60%. У зв'язку з цим, голова Національної палати працівників харчування Мексики Брауліо Карденас закликав федеральну владу вжити термінових заходів з відновлення порядку і безпеки в країні. В іншому випадку ситуація найближчим часом може тільки погіршитися.

"Побоюючись за своє життя люди боятися ходити вечорами в ресторани і бари, і така ситуація існує практично в 50% населених пунктів і міст Мексики", - говориться в документі.

Президент Мексики Феліпе Кальдерон після приходу до влади в 2006 році оголосив війну організованій злочинності і наркомафії. Він був змушений залучити армію для боротьби з незаконним обігом наркотиків - однією з причин цього кроку стала повсюдна корупція серед поліцейських чинів. Однак, незважаючи не вживаються надзвичайні заходи, ситуація поки не змінюється в кращий бік.

За роки правління Кальдерона в Мексиці від рук наркомафії загинули майже 23 тисячі осіб.

За даними опитування, проведеного неурядовою організацією "Об'єднана Мексика проти злочинності", 39% мексиканців вважають, що Кальдерон програв війну з наркомафією та організованою злочинністю.

Читайте також:

Шість людей вбито в перестрілці в Акапулько

У Мексиці наркоторговці розстріляли автобус зі школярами: 10 загиблих

Кривавий вік-енд у Мексиці: вбито 31 людину

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: