Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
80% росіян назвали стан РФ економічною кризою – опитування

Кожен четвертий опитаний вважає, що ця криза буде тривалою. 

Переважна більшість громадян Росії, а саме 80%, вважають, що в їхній країні економічна криза. Такі дані соціологічних опитувань оприлюднив "Левада-Центр".

На думку 15% респондентів, ніякої кризи в Росії немає. Окрім того, 17% опитаних вважають, що криза триватиме рік чи два. Кожен четвертий, своєю чергою, думає, що "Криза буде дуже тривалою, її наслідки будуть проявлятися протягом багатьох років".

Окрім того, соціологи попросили жителів Росії оцінити, на скільки відсотків у середньому виросли ціни на товари та послуги, якими користуються їхні сім'ї, порівняно з цінами за аналогічний період минулого року. Згідно з результатами, росіяни вказали на значне підвищення цін. Наприклад, 35% вважає, що ціни стали більшими на 15-30%, 30% респондентів оцінила зростання цін на 30-35%, а ще 15% опитаних визначили підвищення цін на 50-100%.  

Нагадаємо, раніше російський політолог і доктор історичних наук Лілія Шевцова заявила, що росіяни зараз не живуть, а виживають, оскільки рецесія перейшла в затяжну та болісну економічну кризу. Також вона зазначила, коли Путін зіпсував відносини з заходом, він перестав бути гарантом виживання і забезпечення інтересів для політичної еліти і цим же піддав загрозі їхні інтереси. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції