800 тисяч людей у Румунії вийшли на вулиці, протестуючи проти вимог МВФ

Вчителі, медики і навіть тюремники вийшли на вулиці Румунії, щоб висловити своє ставлення до вимог МВФ про скорочення та замороження зарплати.

5 жовтня, кілька сотень тисяч мешканців Румунії провели одноденну акцію протесту проти скорочення і заморожування зарплат у державному секторі, що вимагає від країни МВФ.

В акції взяли участь вчителі, медики, правоохоронці та тюремники. Лікарі сьогодні виїжджають лише на невідкладні виклики, у багатьох школах не проводяться уроки. При цьому транспорт працює безперебійно.

Люди, які зібралися у Бухаресті, вимагають від уряду не погоджуватися з вимогами Міжнародного валютного фонду про заморожування зарплат у державному секторі.

Раніше одна з провідних парламентських партій країни висловилася за введення заходів, яких вимагає МВФ для отримання Румунією допомоги у розмірі 20 млрд євро. Зокрема, фонд вимагає провести низку реформ, припинити практику підвищення зарплат держслужбовців і ввести різні рівні оплати праці у різних секторах економіки.

Метою таких реформ має стати модернізація, яка допоможе країні стати привабливою для інвестицій і подолати кризу з найменшими втратами. Крім того, МВФ вимагає подолати корупцію, звертаючи увагу на те, що за цим показником Румунія займає друге місце в ЄС.

Зазначимо, профспілки не мають наміру відступати і повідомляють про можливе продовження акції в середу, 7 жовтня.

Читайте також:

Янукович виведе бідних і студентів на акції протесту

Рада відмовилась підвищувати зарплати й прожитковий мінімум

Акція протесту в Будапешті перетворилася на вуличні бої

Турецький студент кинув черевиком у главу МВФ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: