Аббас дав Ізраїлю півроку

Лідер Палестини Махмуд Аббас наполягає на підписанні мирного договору між Ізраїлем і палестинцями вже за півроку після завершення міжнародної зустрічі з Близького Сходу.

Мирний договір між Ізраїлем і палестинцями потрібно підписати вже за півроку після завершення міжнародної зустрічі з Близького Сходу, заявив голова Палестинської національної адміністрації (ПНА) Махмуд Аббас.

"Ми запропонували встановити максимальний термін у шість місяців, але поки що не досягли домовленості про цей термін з американцями й ізраїльтянами", - сказав Аббас на прес-конференції в Каїрі за підсумками переговорів з єгипетським президентом Хосні Мубараком.

За словами Аббаса, шести місяців цілком достатньо, щоб домовитися з питань остаточного врегулювання з Ізраїлем. "Ми не приймаємо, щоби питання залишалося відкритим до нескінченності", - додав він.

Аббас повідомив, що наразі йдуть переговори за участю колишнього палестинського прем'єра Ахмеда Куреї й голови МЗС Ізраїлю Ципі Лівні. На цих переговорах, за словами Аббаса, готують спільний документ із мирного врегулювання, який презентуватимуть на міжнародній зустрічі з Близького Сходу в США. Він додав, що цей документ повинен обов'язково визначати термін, протягом якого сторони конфлікту зобов'язані досягти врегулювання.

Водночас, США й Ізраїль, як і раніше, відмовляються визначати часові рамки для мирних переговорів між палестинцями й ізраїльтянами.

Очікується, що запропонована США міжнародна зустріч із Близького Сходу пройде в листопаді-грудні цього року.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: