Абхазія та Південна Осетія доручили Росії охороняти свої кордони

Президент РФ підписав закон, котрий передбачає передачу повноважень з охорони абхазького та південно осетинського кордону Росії.

Президент Росії Дмитро Мєдвєдєв підписав закон про ратифікацію угод з Абхазією та Південною Осетією про спільні зусилля з охорони абхазького та південноосетинського кордонів.

Згідно з угодою, Абхазія та Південна Осетія делегує РФ повноваження по охороні свого кордону і морських просторів.

Крім того, документом визначаються статус і умови перебування у визнаних РФ республіках російських прикордонних органів федеральної служби безпеки.

Мєдвєдєв, президенти Абхазії Сергій Багапш та Південної Осетії Едуард Кокойти підписали угоду 30 квітня минулого року. Були також підписані міжвідомчі угоди про співпрацю та взаємодію між ФСБ Росії і Службою держбезпеки Абхазії та Південої Осетії. Держдума прийняла закон про ратифікацію угоди 26 березня, Рада Федерації схвалила документ 31 березня цього року.

В угоді наголошується, що Росія забезпечуватиме охорону держкордону республік до формування органів прикордонної охорони країни. Сторони заявляють, що угода не спрямована проти третіх держав.

Документ спрямований на співробітництво країн з прикордонних питань для охорони державного кордону, боротьби з тероризмом, контрабандою зброї, боєприпасів, вибухових і отруйних речовин, радіоактивних матеріалів, незаконним переміщенням через держкордон наркотиків, психотропних речовин та їх прекурсорів.

РФ 26 серпня 2008 року визнала незалежність Південної Осетії і Абхазії.

Читайте також:

МЗС Абхазії заявив про швидке визнання республіки Болівією та Еквадором

Президент Абхазії вірить, що Янукович визнає її незалежність

Путін зрозумів, чому Білорусь не визнає незалежність Абхазії
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: