Абхазія змінила грузинські телефонні коди на російські

Не пізніше ніж за 10 днів Абхазія увійде до сьомої всесвітньої зони нумерації - тій, в якій розташована і Росія.

Росія та Абхазія підписали меморандум, згідно з яким абхазька сторона отримала коди стаціонарного і стільникового зв'язку сьомої всесвітньої зони нумерації - тій, в якій розташована і Росія.

"Що стосується зміни кодів, то їх буде два: для фіксованих операторів зв'язку буде код 840, для стільникових - 940. Що дуже важливе, Абхазія перебуватиме в сьомій зоні, тобто під міжнародним кодом РФ", - повідомив Крістіан Бжанія, глава управління інформації та ЗМІ при президенті Абхазії.

Очікується, що документ набуде чинності вже наступного тижня.

Раніше Абхазія користувалася телефонними кодами, встановленими Грузією. Для того, щоб подзвонити в республіку, необхідно було набрати код Грузії - 995, а потім код Абхазії - 44. "Це і в технічному, і в політичному плані накладало на нас певні складнощі", - заявив Бжанія.

Він також зазначив, що перехід Абхазії на нові телефонні коди триватиме від семи від десяти днів.

Нагадаємо, після завершення південноосетинського конфлікту рік тому Росія визнала незалежність Південної Осетії та Абхазії. Ці республіки Грузія вважає своєю територією. Окрім РФ, їхню незалежність визнали тільки Нікарагуа та - нещодавно - Венесуела. Більшість країн або встали на бік Грузії, або тримаються нейтральної позиції у цьому питанні.

Читайте також:

Абхазька православна церква офіційно відділилася від Грузинської

В Абхазію прибули російські підводні човни

Саакашвілі з трибуни ООН пообіцяв повернути Абхазію

Мєдвєдєв пообіцяв помститися Грузії за напад на Південну Осетію

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: