Абхазія звинуватила Саакашвілі у заклику до нової війни

В ефірі нового грузинського каналу Саакашвілі закликав грузинський народ жити під девізом "наступний рік будемо зустрічати в Сухумі".

 Абхазія висловила стурбованість у зв'язку з заявами президента Грузії Михайла Саакашвілі, зробленими ним 25 січня в прямому ефірі новоствореного каналу ПІК (Перший інформаційний кавказький).

Як повідомляється, Саакашвілі, зокрема, закликав грузинський народ жити під девізом "наступний рік будемо зустрічати в Сухумі".  Грузинський президент також заявив про те, що його країна "знаходиться в стані війни" і завдяки кращій організованості переможе у ній.

"Такого роду заяви є відкритим закликом до підготовки нової військової агресії проти Абхазії і Південної Осетії", - зазначили у МЗС Абхазії.

У відомстві також наголосили, що Грузія підтвердила: її збройні сили проводять посилену підготовку до нової великомасштабної військової провокації проти Абхазії.

"Реальна політика Грузії в черговий раз говорить про те, що так звані мирні заяви президента Грузії, зроблені 24 листопада минулого року в Європарламенті, як і завжди, були лише спробою завуалювати незмінне прагнення його країни до продовження військових дій", - говориться у заяві Абхазії.

МЗС країни закликало міжнародне співтовариство "дати адекватну оцінку заяві президента Грузії на тлі його зобов'язань про невідновлення військових дій".

Занепокоєння з приводу слів Саакашвілі висловили і у Південної Осетії.

"Наполегливе повторення президентом Грузії тези про" окуповані території", його погрози і образливий тон виключають можливість відновлення політичного діалогу з ним", - наголосили у МЗС країни.

Нагадаємо, днями Європарламент затвердив стратегію щодо країн Чорноморського басейну. У документі Абхазія і Південна Осетія визнані окупованими територіями, на яких систематично порушуються права людини.

Читайте також:

Саакашвілі порівняв Росію з крокодилом

США відмовилися постачати зброю Саакашвілі

Грузія вимагатиме від Росії 35 мільярдів доларів "за агресію"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: