Абрамович оприлюднив декларацію про доходи: 7 квартир та жодної дачі

Абрамович володіє 9 будинками, 6 квартирами у Британії та однією у Росії, 12 ділянками землі, 7 автомобілями та акціями 7 фірм. Загальний дохід бізнесмена- 143 млрд рублів.

Роман Абрамович оприлюднив декларацію про доходи: російський олігарх живе в дев'яти будинках і семи квартирах.

Виборчком Чукотського автономного округу оприлюднив відомості про доходи кандидатів у депутати окружної думи, зокрема, її голови Романа Абрамовича. Згідно з опублікованими даними, Абрамович володіє 9 будинками, 7 квартирами, 12 ділянками землі, 7 автомобілями та акціями 7 фірм. Загальний дохід бізнесмена становить 143 млрд рублів.

Згідно з декларацією, Абрамович володіє земельними ділянками в Чукотському АТ, Московської області (5 шт.), Великобританії, США (2 шт.) та Франції (3 шт.). Кандидату у депутати належать житлові будинки в Анадирі, Московської області (2 шт.), Великобританії, США (2 шт.), у Франції (3 шт.), а також квартира в Анадирі і шість квартир у Великобританії. Дач у Абрамовича немає.

Нагадаємо, що за підсумками минулого року, за версією журналу "Финанс", Абрамович вилетів з трійки найбагатших росіян. Видання це пояснює тим, що бізнесменові потрібно утримувати все це велике господарство, яке за даними ЗМІ включає також найдорожчий особистий літак Boeing 767-300 вартістю 100 млн доларів і найдовшу в світі яхту Eclipse завдовжки 169 метрів .

Відзначимо також, що згідно з "народним" рейтингом, складеним на основі опитування Фонду "Громадська думка", росіяни вважають Абрамовича найуспішнішим бізнесменом країни.

Крім того, Роман Абрамович очолив рейтинг мільярдерів Forbes, які вчинили найдорожчі покупки в 2010 році. За даними журналу, бізнесмен купив острів Нова Голландія в Санкт-Петербурзі за 400 млн доларів.

Абрамович став депутатом Держдуми по Чукотському одномандатному виборчому округу у 1999 році. У 2000 він був обраний губернатором Чукотського автономного округу. У 2008 році президент Дмитро Медведєв достроково припинив повноваження губернатора Чукотського АТ з формулюванням "за власним бажанням".

Читайте також:

Абрамович вибув з трійки найбагатіших людей Росії

Forbes склав рейтинг найдорожчих покупок олігархів у 2010 році

Абрамович нарешті купив найдовшу яхту в світі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: