Абрамович встановив на своїй яхті систему захисту від папарацці

Яхта Романа Абрамовича "Eclipse" обладнана системою проти папарацці, а невдовзі на ній встановлять протиракетний захист.

Російський мільярдер Роман Абрамович на своїй яхті "Eclipse" (найбільше та найдорожче приватне судно у світі) встановив систему захисту від папарацці.

Як пише The Times, прилад здатний фіксувати роботу світлочутливих елементів цифрових камер, і спрямованим лазерним променем виводити їх з ладу. Система працює як в автоматичному, так і в ручному режимі.

Абрамович замовив нову яхту, яка стала четвертою в його приватному флоті, в 2007 році. Проектні роботи виконувалися дизайнерським бюро Atabeyki Design Development, а будувалося судно на верфях Blohm + Voss в Гамбурзі.

Кілька днів тому, за даними журналістів, "Eclipse" вийшла на ходові випробування, які триватимуть десять днів. На судні завдовжки майже 170 метрів працюють близько 150 осіб технічного персоналу.

Яхта обладнана за останнім словом техніки і оснащена потужною системою захисту. Корпус і вікна здатні витримати попадання ракети. Крім того, пише The Times, у Франції на "Eclipse" планується встановити протиракетну систему.

На випадок виникнення надзвичайних ситуацій на судні є підводний мінічовен і два вертолітні майданчики.

Вартість яхти спочатку оцінювалася у 350 мільйонів євро, але додаткове устаткування збільшило кількість витрат до 800 мільйонів євро.

Читайте також:

Forbes: в Абрамовича найбільша яхта в світі

Абрамович розважився із коханою Жуковою на своїй яхті

Для Абрамовича збудували найдорожчу яхту в світі

Абрамович купив для Жукової дачу з видом на нудистський пляж

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: