"Абсолютно не пов'язано з Трампом". Білий дім прокоментував угоду Манафорта зі слідством

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Манафорт визнав себе винним у змові проти Сполучених Штатів.

Білий дім вважає, що визнання екс-радником Дональда Трампа Полом Манафортом своєї провини у двох звинуваченнях, а також угода співпрацювати зі спеціальним прокурором Робертом Мюллером у справі втручання Росії в американські вибори, не має жодного відношення до нинішнього президента США.

Про це йдеться у заяві прес-секретаря Білого дому Сари Сандерс, пише у п'ятницю, 14 вересня, Associated Press.

"Це абсолютно не має нічого спільного з президентом чи його переможною президентською кампанією 2016 року. Це абсолютно не пов'язано", - заявила Сандерс.

Як повідомлялося, екс-радник Дональда Трампа Пол Манафорт визнав себе винним у двох звинуваченнях від спецпрокурора Роберта Мюллера, який розслідує справу втручання у вибори в США. Він визнав себе винним в одному зі звинувачень щодо змови проти Сполучених Штатів, та ще в одному щодо змови, щоб завадити правосуддю.

Крім того, він погодився співпрацювати з департаментом юстиції США в розслідуванні втручання Росії в американські вибори. Умовна угода дозволяє Манафорту уникнути другого судового засідання, запланованого на наступний тиждень у Вашингтоні. Манафорт був визнаний винним присяжними у суді Вірджинії у численних фінансових злочинах.

Манафорту у США пред'явлені 18 звинувачень. Головні - змова проти Сполучених Штатів, відмивання грошей, ухилення від сплати податків та брехливі свідчення. Манафорту може загрожувати до 80 років ув'язнення. Суд присяжних визнав його винним у восьми з 18 звинувачень.

Також у ЗМІ була інформація, що Манафорт просував інтереси Путіна в США. Зокрема, це начебто робилося через відомого російського олігарха Олега Дерипаску. В той же час останній спростовує ці звинувачення і майже нецензурно коментує зв'язку з Манафортом.

ВідеоМанафорт погодився визнати себе винним у змові проти США

Удар для Трампа. Колишній голова штабу американського президента та піарник Януковича Пол Манафорт погодився визнати себе винним у змові проти Сполучених Штатів.

Манафорт погодився визнати себе винним у змові проти США

Мюллер заявив, що Пол Манафорт заробив 60 мільйонів доларів за роботу політичного консультанта в Україні (офіційно - 14 мільйонів доларів). Сторона звинувачення також стверджує, що Манафорт володів більше трьома десятками рахунків, на яких зберігав отримані в Україні гроші. Адвокат Манафорта Томас Зенле заявив, що американський політтехнолог отримував незареєстровані доходи, тому що це було умовою його українських бізнес-партнерів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції