Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Адміністрація Трампа відмовилась надати листи щодо блокування військової допомоги Україні - NYT

Там заявили, що усі 20 листів були повністю вилучені

У Білому дом відмовились надати журналістам 20 листів щодо затримки 391 мільйона доларів військової допомоги Україні, це може  «завадити відвертому обміну думками, необхідного для ефективної роботи уряду».

Про це повідомляє видання The New York Times.

У п’ятницю стало відомо про існування листування між помічником в.о. начальника адміністрації Трампа й співробітником управління Білого дому на 40 сторінках, котрі обговорювали блокування військової допомоги, затвердженої Конгресом США для України в період від 1 травня до 2 жовтня 2019 року.
 

«Усі 20 листів були повністю вилучені», – прокоментувала співробітниця Білого дому Діонна Гарді. Журналістам Гарді відповіла, що не може надати листування, у якому беруть участь співробітники Адміністрації в обговоренні «внутрішньої політики», і припустила, що публікація такого листування «завадить відвертому обміну думками, необхідного для ефективної роботи уряду».

Журналісти заявили, що оскаржуватимуть таку реакцію Білого дому в судовому порядку.  
 

Відео Фінал "UkraineGate" близько: чи реально відправити Дональда Трампа у відставку

У 200-літній історії США слово "імпічмент" звучало досі лише двічі. Дональду Трампу уже сказали, що він має скласти повноваження Президента Америки. Але жодного президента США насправді ніколи так і не звільнили за цією процедурою. Останні новини з Вашингтона - дізнайтесь просто зараз.  

Фінал "UkraineGate" близько: чи реально відправити Дональда Трампа у відставку

Залиште свій коментар

Вибір редакції