Адміністрація президента Росії вирішує проблему курильних сумішей

Адміністрація президента Мєдвєдєва після звернень громадян і перевірки наведених в них даних попросила ФСКН зайнятися курильними сумішами.

Адміністрація президента Росії вирішує проблему курильних сумішей
Голова адміністрації президента РФ Сергій Наришкін
Голова адміністрації президента РФ Сергій Наришкін направив директору Федеральної служби з контролю за обігом наркотиків (ФСКН) Дмитру Іванову лист з матеріалами з торгівлі нарковмісних курильних сумішей. Ці матеріали пропонується використовувати в підготовці стратегії державної антинаркотичної політики, повідомляє прес-служба кремля.

Інформація про торгівлю курильними сумішами була отримана в ході перевірки даних, що надійшли 9 вересня в блог президента РФ від користувача ligget_dukat. У його коментарі, написаному від імені колективу редакції газети "Комсомольська правда" в Нижньому Новгороді, говорилося, що в багатьох магазинах міста продаються нарковмісних суміші під виглядом пахощів.

Перевірка, проведена Управлінням президента по роботі зі зверненнями громадян, підтвердила ці факти.

Як говориться в повідомленні, "проблема з курильними сумішами гостро стоїть в РФ з 2002 року і може становити загрозу національній безпеці Росії, тому що в процес їх вживання втягується все більша кількість молоді". На думку адміністрації президента, це підтверджується великим інтересом до теми куріння сумішей з боку ЗМІ та інтернет-спільноти.

Особливу увагу адміністрації привернули думки про те, що вжиті Роспотребнаглядом заходи щодо недопущення продажу курильних сумішей, виявляються недостатніми - заборона стосується таких рослин, як шавлія провісників, гавайська троянда і блакитний лотос, а дія сумішей обумовлена переважно добавками синтетичних каннабіноїдів.
 

Читайте також:

Парламент Грузії оголосив амністію наркоманам

Лікарі наркодиспансеру розповсюджували наркотики

Українці підсіли на цифрові наркотики

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: