"Адмірал Пантелєєв" відбив атаку піратів на торговий караван

Напад сомалійських піратів на один з кораблів торгового каравану провалився завдяки російським морякам.

В Аденській затоці провалився напад сомалійських піратів на караван торгових судів. Напад відбив протичовновий корабель Тихоокеанського флоту Росії "Адмірал Пантелєєв".

Караваном йшли шість торгових судів різних країн. Росіяни охороняли вантажний теплохід Eide Trader, зареєстрований під прапором Маршаллових островів.

Зважаючи на низьку швидкість, теплохід йшов у каравані останнім. Рано вранці 23 травня до нього стрімко стали наближатися два швидкісні човни. Група морської піхоти Тихоокеанського флоту на "Адміралі Пантелєєві" зустріла піратів попереджувальним кулеметним вогнем, примусивши їх змінити курс.

Наразі "Адмірал Пантелєєв" разом з танкером "Іжора" слідують до портів Омана і Бахрейна, де моряки поповнять запаси води і продовольства. Потім кораблі повернуться в Аденську затоку, де зустрінуться в заданому квадраті і приступлять до формування нового міжнародного каравану торгових судів і його проведення до безпечних районів мореплавання.

Боротьбу з піратами в Аденській затоці веде коаліція військово-морських сил 16 країн, ВМС Євросоюзу і кораблі країн НАТО. Завдання з патрулювання і супроводу судів в регіоні виконують і кораблі ВМФ Росії. Україна також висловила готовність приєднатися до військово-морської операції Євросоюзу по боротьбі з піратством "Аталанта".

Читайте також:

Туроператор пропонує круїз з полюванням на піратів

Сомалійські пірати награбували за 5 місяців більше, ніж за минулий рік

Діями сомалійських піратів керують з Лондона

Ющенко допоможе ООН здолати сомалійських піратів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: