Адвокат Ассанжа спростував інформацію про візит засновника WikiLeaks до РФ

Джуліан Ассанж не має права залишати Великобританію до закінчення розгляду його справи, а тому й не збирається до Росії.

Адвокат засновника WikiLeaks Марк Стівенс спростував інформацію про те, що Джуліан Ассанж отримав російську візу і збирається відвідати Росію.

За словами захисника Ассанжа, його клієнт не має права залишати Великобританію до закінчення розгляду його справи. Таким чином, підкреслив Стівенс, Ассанж не зможе найближчим часом куди-небудь виїхати з Лондона, де в даний момент він перебуває під домашнім арештом в очікуванні судового засідання у справі про екстрадицію до Швеції.

Стівненс зазначив, що не уявляє, коли його клієнт зможе спокійно виїхати з Великобританії. Як орієнтир він назвав Різдво 2011 року, тобто 25 грудня.

Про те, що Ассанж планує приїхати до Росії, заявив 20 січня один із засновників російського фонду "Друзі WikiLeaks" Ісраель Шамір. Він стверджував, що засновник WikiLeaks вже оформив собі візу і, можливо, приїде через три тижні.

Про фонд "Друзі WikiLeaks" стало відомо 17 січня. Окрім Шаміра, його засновниками названі Максим Кантор і Володимир Лейбін, а також ще кілька людей, імена яких не наводяться. Фонд створюється за підтримки журналу "Російський репортер", який, у свою чергу, є партнером проекту WikiLeaks.

Читайте також:

Wikileaks: Росія може спровокувати заворушення в Криму

Прихильники передбачуваного інформатора WikiLeaks зібрали 100 тисяч доларів

Ассанж погрожує медіамагнатові Мердоку "згубними" файлами

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: