Адвокат Дем'янюка знайшов спосіб відстрочити початок процесу

Ульріх Буш має намір переконати суддів, що Дем'янюк не доживе до кінця процесу і суд над ним не має сенсу.

Адвокат Джона (Івана) Дем'янюка, звинуваченого в причетності до вбивств 27900 в'язнів концтабору Собібор, заявив про те, що має намір домогтися відстрочки початку процесу, який має відкритися 30 листопада в Мюнхені.

Адвокат Ульріх Буш (Ulrich Busch) заявив, що ще до кінця п'ятниці, 9 жовтня, подасть скаргу до Федерального конституційного суду в Карлсруе на порушення органами державної влади цивільних прав його підзахисного.

Ульріх Буш збирається апелювати не тільки до поганого стану здоров'я 89-річного Дем'янюка. У підготовленому зверненні адвокат має намір звернути увагу суддів на той факт, що його підзахисний фактично вже відбув покарання, просидівши більше семи років в ізраїльській в'язниці.

Цей час, як вважає Буш, повинно бути зараховано при розгляді справи в Німеччині, а з урахуванням того, що Дем'янюк, на думку адвоката, не може отримати у ФРН більшого терміну, ніж в Ізраїлі, він повинен бути відпущений на свободу.

Крім того, Ульріх Буш має намір переконати суддів, що Дем'янюк не доживе до кінця процесу і суд над ним не має сенсу. У зверненні до Конституційного суду, яке нараховує 80 сторінок, він доводить, що Дем'янюку залишилося жити не більше року. Тим часом, офіційно процес розписаний до травня 2010 року. Таким чином, у кращому випадку, Дем'янюк переживе свій вирок на кілька місяців.

Не відомо чи буде скарга Ульріха Буша задоволена чи ні. Попередні аналогічні випадки вказують, скоріше, на те, що Конституційний суд у Карлсруе не вважає перешкодою можливу кончину підсудного під час майбутнього процесу.

У четвер, 8 жовтня, суд у Карлсруе відхилив скаргу 88-річного Хенріха Бере (Heinrich Boere), колишнього командира "Німецьких СС в Нідерландах", якого звинувачують у вбивстві трьох мирних голландців в 1944 року. Адвокати також вказували на поважний вік Бере, хвороби і те, що він може померти на процесі. Суд над Бере має розпочатися 28 жовтня.

Читайте також:

"Івана Грозного" Дем'янюка почнуть судити в Німеччині у листопаді

Німеччині дозволили судити Дем’янюка не більше трьох годин

Львів став на захист українського нациста. На черзі інші міста

Французькі в’язні концтаборів подали позов проти Дем’янюка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: