Адвокат майора Євсюкова оскаржить довічний вирок у Страсбурзькому суді

Адвокат екс-міліціонера, засудженого до довічного ув'язнення за стрілянину в супермаркеті, оскаржила вирок в московському суді і має на меті звернутися до Європейського суду з прав людини.

Адвокат колишнього майора міліції, начальника московського відділку "Царіцино" Дениса Євсюкова, засудженого до довічного ув'язнення за вбивства і замахи на вбивства, оскаржила рішення суду.

Адвокат Тетяна Бушуєва сказала журналістам, що поки подала лише коротку касаційну скаргу. 1 березня вона ознайомиться з протоколами розгляду справи у Московському міському суді, після чого складе повноцінну касацію.

Також Бушуєва оголосила, що в майбутньому має намір поскаржитися на несправедливий, з її точки зору, вирок до Європейського суду з прав людини.

При цьому двоє постраждалих від дій Євсюкова, - Луїза Саліхова та Ілля Герасименко, - звернулися до Страсбурга ще до початку розгляду справи. Їх адвокат Ігор Трунов заздалегідь вирішив, що розгляд справи буде несправедливим по відношенню до потерпілих.

Вирок у справі Євсюкова було винесено 19 лютого. Мосміськсуд визнав, що в ніч на 27 квітня 2009 року міліціонер убив двох людей, поранив кількох людей і намагався поранити інших людей на вулиці і в супермаркеті. Причини вчинку Євсюкова точно встановити не вдалося. Сам міліціонер стверджує, що нічого не пам'ятає.

Винісши вирок, суд позбавив Євсюкова звання майора міліції.

В даний час Євсюков міститься один в Бутирській СІЗО в двомісній камері, призначеній для довічно засуджених. Тетяна Бушуева вважає, що це незаконно - вирок поки не вступив у законну силу.

Читайте також:

Екс-майор Євсюков буде відбувати покарання у звичайній колонії

Майор Євсюков отримав довічне ув`язнення

Євсюкова визнали винним за всіма пунктами звинувачення

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: