"Загарчав, буцнув головою та кинувся з кулаками". Новіков стверджує, що Фейгін напав на нього в ліфті

Інцидент стався після засідання Ради московської адвокатської палати.

Відомий російський адвокат Ілля Новіков стверджує, що його колега, захисник українських політв'язнів у РФ Марк Фейгін зненацька накинувся на нього з кулаками в ліфті, про що написав на своїй сторінці у Facebook. 

Новіков переконує, що це сталося після того, як на засіданні Ради московської адвокатської палати відбулося голосування за припинення адвокатського статусу Фейгіна.

"Рада московської адвокатської палати проголосувала 5:7 проти припинення адвокатського статусу Марка Фейгіна. Йому, як і мені, оголосили попередження за некоректні коментарі в інтернеті. Засідання закінчилося о 23:40. Коли ми спускалися вниз ліфтом, Марк загарчав, буцнув мене головою та кинувся на мене з кулаками."

"Останнє переконує мене, що як мінімум двоє членів Ради палати сьогодні помилилися, і я буду намагатися допомогти їм виправити цю помилку. Фейгін по-справжньому хворий, і до кінця року я хочу остаточно позбавити від нього адвокатуру", - підсумував Новіков.

Адвокат також додав, що була створена адвокатська дисциплінарна практика щодо нотаріального підтвердженння факту публикацій Фейгіна в соцмережах: "Фейгін заперечував, що його твіттер, фейсбук та телеграм належать йому. Комісія прямо вказала, що спіймала його на брехні, і рада надала сили рішенню. Продовжимо завтра з того ж місця, де зупинилися". 

Нагадаємо, що у травні цього року російський адвокат Марк Фейгін отримав адвокатський статус в Україні. Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook. 

ВідеоМарк Фейгін заявив про шанс повернути українського журналіста Романа Сущенка

Залиште свій коментар