Адвокат переконує, що Манафорт отримував незареєстровані доходи через вимогу українських бізнес-партнерів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

За даними слідства, в Україні Манафорт співпрацював із Віктором Януковичем, олігархами Рінатом Ахметовим та Сергієм Львочкіним.

Під час засідання суду адвокат колишнього голови передвиборчого штабу діючого американського президента і колишнього політтехнолога президента-втікача Віктора Януковича Пола Манафорта Томас Зенле заявив, що американський політтехнолог отримував незареєстровані доходи, бо це було умовою його українських бізнес-партнерів. 

Про це інформує АР.

За даними слідства, в Україні Манафорт співпрацював із Віктором Януковичем, олігархами Рінатом Ахметовим та Сергієм Львочкіним, а також з іншими наближненими до екс-президента людьми.

Фотогалерея Манафорт вимагає у суду не долучати до справи три унікальні фото з Януковичем (3 фото)

Оплату за свої послуги в Україні екс-керівник президентської кампанії Дональда Трампа і лобіст інтересів Віктора Януковича в США отримував через таємні схеми.  

Відео У США розпочалося слухання у справі Манафорта

Понад 60 мільйонів доларів в Україні заробив колишній голова передвиборчого штабу Трампа Пол Манафорт. Суму, яку той отримав за послуги політичного консультанта, озвучив спецпрокурор США Роберт Мюллер. Кілька років Пол Манафорт співпрацював із Партією регіонів та урядом Януковича. А потім, за даними ЗМІ, свої послуги пропонував ще й меру Києва Віталію Кличку. У ці хвилини у Сполучених Штатах Пол Манафорт уже постав перед судом. 

У США розпочалося слухання у справі Манафорта

Нагадаємо, Полу Манафорту, колишньому піарникові Віктора Януковича та екс-керівнику виборчого штабу Трампа, у США висунуті 12 звинувачень. Головні - змова проти Сполучених Штатів, відмивання грошей, ухилення від сплати податків та брехливі свідчення. Манафорту може загрожувати до 80 років ув'язнення.

Також у ЗМІ була інформація, що Манафорт просував інтереси Путіна в США. Зокрема, це начебто робилося через відомого російського олігарха Олега Дерипаску. В той же час останній спростовує ці звинувачення і майже нецензурно коментує зв'язок з Манафортом.

Залиште свій коментар

Вибір редакції