Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Адвокат Сенцова розповів про другу кризу і значне погіршення самопочуття політв'язня

Бранець Кремля не збираєтсья припиняти голодування.

Українському режисеру Олегу Сенцову, незаконно ув'язненому у російській колонії, минулого тижня стало гірше.

Про це повідомив його адвокат Дмитро Дінзе, передає "Радіо Свобода".

"Він виглядає ще гірше, ніж минулого разу. Дуже блідий. Ходить сам. Близько тижня тому у нього була друга криза зі здоров'ям. Стало зле, і його хотіли госпіталізувати для того, щоб поставити на повноцінне примусове годування, щоб вливати більше суміші. Він відмовився, і його залишили в колонії з умовою, що суміш він буде приймати сам під наглядом лікаря", - каже адвокат.

Він розповів, що тепер Сенцов приймає по дві ложки поживної суміші протягом дня. Проте політв'язень й надалі не збирається припиняти голодування.

"Скільки мене вистачить, стільки і протягну", - передає слова Сенцова Дінзе.

Нагадаємо, 25 серпня 2016 року українського режисера Олега Сенцова засудили загалом до 20 років ув'язнення у колонії суворого режиму. Йому інкримінували в Росії підготовку до здійснення терористичних актів у Сімферополі, Севастополі та Ялті. 14 травня 2018 року Сенцов оголосив безстрокове голодування. Єдиною умовою його припинення є звільнення всіх українських політв'язнів, які перебувають на території РФ. 

28 травня у Федеральній службі виконання покарань заявили, що Сенцов погодився на підтримувальну терапію

Омбудсмен Людмила Денісова протягом п'яти днів намагалася зустрітися із Сенцовим, однак їй відмовили навіть у відеозв'язку.

Залиште свій коментар

Вибір редакції