Адвокат Трампа розповів, що перемовини щодо Trump Tower у РФ тривали увесь 2016 рік - ЗМІ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Сенатор Марк Уорнер обурений новою інформацією.

Плани щодо будівництва Trump Tower в Москві залишалися активними ще в листопаді 2016 року.

Про це заявив особистий адвокат президента США Дональда Трампа Руді Джуліані, - інформує американський телеканал NBC.

Він зауважив, що Трамп спілкувався на цю тему із екс-адвокатом Майклом Коеном про проект в 2016 році. Мовляв, таких розмов було небагато, але вони тривали протягом 2016 року. Щоправда, Джуліані не зміг згадати точної дати.

«Може бути аж до жовтня, листопада - наші відповіді охоплюють період до виборів", сказав Джуліані, говорячи про відповіді на запитання, які американський президент та його команда отримали від спецпрокурора Роберта Мюллера, який розслідує втручання РФ у вибори в США.

Сенатор Марк Ворнер обурений новиною про те, що перемовини із росіянами могли продовжитися до виборів.

Головний демократ в Комітеті з розвідки Сенату зазначив, що виборці мали право знати, що Трамп у якості кандидата від республіканців активно намагався вести бізнес у РФ. На його думку, це - важливий факт, який виборці повинні знати.

Адже під час своєї президентської кампанії Трамп не розповідав про ці наміри у бізнес-галузі та запевняв, що не має жодних стосунків із Росією.

ВідеоФБР розслідує, чи діяв Трамп в інтересах Росії - The New York Times

Видання The New York Times із посиланням на анонімні джерела надрукувало сенсаційну статтю. ФБР із травня 2017 року розслідує, чи навмисне американський президент діяв в інтересах Росії, коли звільнив екс-директора відомства Джеймса Комі. 

ФБР розслідує, чи діяв Трамп в інтересах Росії - The New York Times

Нагадаємо, 29 листопада колишній адвокат президента Сполучених Штатів Америки Дональда Трампа Майкл Коен визнав провину в даванні неправдивих свідчень у Конгресі стосовно проекту будівництва хмарочоса Trump Tower у Москві. За словами Коена, два роки тому він розповів конгресменам, які досліджували можливе російське втручання у вибори в США, що проект у столиці РФ був згорнутий в січні 2016 року, тоді як насправді це сталося тільки в червні – коли Трамп уже був єдиним претендентом на роль кандидата від республіканців.

Залиште свій коментар

Вибір редакції