Адвокат затриманого за підпал ФСБ художника розповіла про його допит

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Адвокат затриманого за підпал ФСБ художника розповіла про його допит

Павленьскому можуть "зшити" справу про підпал, вважає адвокат / Фото: Илья Варламов

Силовики поставили митцю всього одне-єдине запитання.

Адвокат російського художника Петра Павленського, який вночі 9 листопада підпалив двері ФСБ у Москві, розповіла про подробиці допиту росіянина.

За словами юриста Ольги Чавдар, російські силовики протягом кількох годин випитували у  митця, чи хотів він чиєїсь смерті. Павленський у відповідь заявляв, що смерті нікому не бажав.

"Павленський встиг сказати мені, що акція називалася "Загроза. Палаючі двері Луб'янки ". Як я зрозуміла, це була рукавичка, яку кидає суспільство в обличчя терористичній загрозі. Можливо, Павленський мав на увазі різке зростання кримінальних справ з тероризму щодо росіян. Що кожен з нас може бути оголошений терористом", - цитує "Новая газета" слова захисниці.

Вона додала, що, ймовірно, проти Павленського заведуть кримінальну справу за підпал. 

Нагадаємо, У Москві епатажний пітерський художник Петро Павленський підпалив двері центрального входу в будівлю ФСБ на Луб'янці. Павленський вже притягувався до суду за акцію "Свобода" в 2014 році. Тоді активісти побудували барикади і підпалили покришки на Малому Конюшенної мосту в Санкт-Петербурзі.

Також художник зашивав собі рот, обмотували колючим дротом біля будівлі Законодавчих зборів Санкт-Петербурга, прибивав свою мошонку до бруківки на Красній площі, і відрізав частину вуха, сидячи на паркані інституту психіатрії ім. Сербського.

Наступна публікація