Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Адвокати Фірташа заявили про "розчарування" рішенням суду щодо екстрадиції до США

Вони наполягають на його невинуватості.

Адвокати українського олігарха Дмитра Фірташа заявили про розчарування рішенням Верховного суду Австрії, який дозволив екстрадицію їхнього клієнта до США.

Про це повідомляє Економічна правда.

"Ми розчаровані сьогоднішнім рішенням Верховного суду Австрії. У будь-якому випадку, нічого не змінилося щодо невинності пана Фірташа і відсутність доказів його провини в якомусь злочині", - сказали вони.

Адвокати Фірташа запевняють, що він ніколи не займався бізнесом і не відвідував США, не знав про будь-які плани щодо підкупу офіційних осіб в Індії з питання індійських титанових родовищ. 

Захисники олігарха також зазначають, що у повному тексті звинувачення американські прокурори ніколи не звинувачували Фірташа, а також нікого іншого в дачі хабарів.

"Цей факт часто навіть не згадується в засобах масової інформації в Сполучених Штатах Америки", - заявляють адвокати.

Нагадаємо, 25 червня Верховний суд Австрії ухвалив рішення і дозволив екстрадицію українського олігарха Дмитра Фірташа до США. Цим рішенням він не задовольнив апеляцію адвокатів бізнесмена, яку вони подали у грудні 2017 року. Тепер Дмитра Фірташа від екстрадиції відділяє лише підпис міністра юстиції Австрії, який має затвердити рішення. 

Як відомо, справу проти Дмитра Фірташа було відкрито ще 2013 року. Його звинувачують у наданні хабара у 18,5 мільйона доларів за отримання дозволу на видобуток титанової сировини в Індії. Готову продукцію згодом планували продавати в Америці. У 2014 році на прохання мін'юсту Сполучених Штатів його затримали у Відні. Щоправда майже одразу відпустили за рекордну для Австрії заставу у 125 мільйонів євро. Питання екстрадиції вирішувалось у судах останні 5 років і нині Верховний суд Австрії поставив крапку у цій історії. Якщо рішення підпише міністр юстиції країни, олігарх може опинитись у США вже на початку липня. Там йому загрожує 50 років позбавлення волі із конфіскацією майна.

Відео Верховний суд Австрії дозволив екстрадицію українського олігарха Фірташа

В Австрії Фірташа затримали п'ять років тому на запит американських слідчих. Але відпустили під заставу в 125 мільйонів доларів, яку нібито вніс його друг – людина з оточення Володимира Путіна. У Штатах Фірташа звинувачують у хабарництві.  

Верховний суд Австрії дозволив екстрадицію українського олігарха Фірташа

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції