Адвокати "вашингтонського снайпера" не домоглись скасування смертного вироку

Верховний суд США призначив дату виконання вироку. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Верховний суд США відмовив у задоволенні клопотання адвокатів Джона Аллена Мухаммеда, відомого як "вашингтонський снайпер", про скасування їх клієнту покарання у вигляді смертної кари.

Причини рішення суду не уточнюються. Виконання вироку Мухаммада призначено на вівторок, 10 листопада. Смертна кара буде здійснена у в'язниці в штаті Вірджинія за допомогою смертельної ін'єкції.

Сам Джон Аллен Мухаммад в листі до головного прокурора Вірджинії раніше просив не приймати вимоги його адвокатів до уваги і не скасовувати йому смертну кару. Тим не менш, у листі він не визнавав свою провину і називав себе "безневинним чорношкірим хлопцем", готовим до смерті.

На думку захисту "вашингтонського снайпера", він є психічно хворою людиною, страждає неврологічними розладами, а також має травми головного мозку.

Після рішення Верховного суду скасувати смертну кару для Мухаммада може тільки губернатор Вірджинії Тімоті Кейн.

Джон Аллен Мухаммад був засуджений до страти за вбивство 53-річного Діна Майерса, яке він зробив в жовтні 2002 року у Вашингтоні. Також Мухаммад засуджений на шість довічних термінів за ряд інших вбивств. Його спільник Лі Бойд Малва засуджений тільки до шести довічних термінів.

Мухаммад і Малва протягом трьох тижнів у жовтні 2002 року вбили десять і поранили трьох осіб. За словами "молодшого вашингтонського снайпера" Малва, Мухаммад обіцяв йому, що разом вони будуть "тероризувати цю націю".


 

Читайте також:

СБУ розслідує спробу вбивства Тимошенко

У Австралії снайпери захищатимуть пінгвінів

Луганського високопосадовця розстріляли на цвинтарі

Відео"Вашингтонського снайпера" стратять

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: