Аеробус Air France перед катастрофою повільно розпадався в повітрі

Про це свідчить навіть той факт, що тіла знайдених пасажирів рейсу знаходилися на відстані близько 100 км. один від одного. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

 Аеробус A330-200 компанії Air France, який 1 червня зазнав катастрофи над Атлантикою, розпадався в повітрі поступово, протягом декількох хвилин.

До цієї версії зараз прийшло слідство, заявив представник Airbus.

На це вказує, по-перше, те, що тіла деяких пасажирів рейсу, знайдені рятувальними службами, знаходилися на відстані близько 100 кілометрів один від одного.

По-друге, повторний аналіз останніх повідомлень, переданих літаком в автоматичному режимі, показав, що системи виходили з ладу по черзі, і багато що відмовило задовго до того, як літак впав в океан.

Зокрема, трубки Піто, швидкості, що використовуються для одночасного визначення висоти польоту, не працювали протягом декількох годинників, поки літак знаходився в повітрі.

Ці дані дозволяють наново відкинути версію про вибух на борту літака. Про невірогідність припущень про теракт вже говорили багато чиновників з різних країн.

Раніше в ЗМІ з'явилися повідомлення про те, що на борту лайнера могли знаходитися двоє терористів. Проте була проведена перевірка, і ця версія не підтвердилася: двоє пасажирів лише випадково виявилися тезками людей, підозрюваних в зв'язках з радикальним ісламізмом.

ЗМІ повідомляли про те, що пошуковим загонам вдалося виявити 41 тіло; всього на борту аеробуса знаходилися 228 чоловікосіб.

На пошук "чорних ящиків", які допоможуть встановити причину краху, був відправлений французький атомний підводний човен "Емерод".

Читайте також:

Два аеробуси здійснили аварійні посадки

Італійка, що запізнилась на фатальний рейс Air France, загинула в ДТП

На борту літака Air France були особи, причетні до тероризму

В районі катастрофи літака Air France знайшли тіла 41 загиблого

За матеріалами: Lenta.ru

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: