"Аерофлот", попри карантин, виконує міжнародні авіарейси: росіян возять під виглядом вантажу

"Аерофлот", попри карантин, виконує міжнародні авіарейси: росіян возять під виглядом вантажу

Фото: Getty Images

Практику пасажирських перевезень як вантажних нібито перейняли й інші авіакомпанії.

Російський "Аерофлот" як мінімум від початку червня здійснює регулярні міжнародні авіарейси, попри закриті кордони і офіційну заборону.

Про це "Відомостям" розповіли співробітники трьох авіакомпаній, зокрема "Аерофлоту".

Як випливає з інформації в системі бронювання авіаперевізника, зараз доступні рейси компанії з Москви до Франкфурта-на-Майні, Парижа, Лондона, Нью-Йорка, Сеула, Тель-Авіва, Ніцци, Барселони і Рима.

Ці рейси мають ексклюзивний характер, пише газета. Вони не рекламуються, продаж на них відкривається менш ніж за тиждень, а квитки коштують набагато дорожче.

Через закриті європейські кордони купити квитки на ці рейси можуть тільки люди, які мають право на в'їзд: громадяни ЄС або росіяни, які мають громадянство або посвідку на проживання в одній з європейських країн. Зворотні квитки на них не продаються.

Як пояснили російському виданню двоє співробітників "Аерофлоту", компанія обходить заборону, виконуючи ці пасажирські рейси як вантажні.

"Міжнародні вантажні рейси дозволені. Ці рейси оформлені як вантажні, але на них з дозволу Росавіації продаються квитки", - сказали газеті представники авіаперевізника.

Повʼязані теми:

Наступна публікація