Аеропорт "Домодєдово" зняв з себе відповідальність за теракт

Менеджемент аеропорту повідомив, що всі вимоги авіаційної безпеки службами "Домодєдово" були дотримані і тому вони не вважають себе винними у теракті.

Аеропорт "Домодєдово" не повинен нести відповідальність за теракт, який стався у понеділок, 24 січня. Керівництво аеропорту заявило, що вони діяли чітко у відповідальності з вимогами в галузі авіаційної безпеки.

В даний час Домодєдово працює в штатному режимі, продовжує роботу "гаряча лінія". Аеропорт організував доставку родичів тих, хто постраждав напередодні в результаті теракту, до лікарень.

Нагадаємо, президент Росії Дмитро Мєдвєдєв доручив генеральному прокурору РФ Юрію Чайці перевірити виконання законів, які відносяться до питань безпеки в аеропорту "Домодєдово".

"На жаль, ми далеко не завжди застосовуємо навіть таке важливе законодавство. Тому я дав доручення генеральному прокурору перевірити, як на практиці в "Домодєдово" це законодавство діяло", - заявив президент.

"Те, що сталося, показує, що явно були порушення в забезпеченні безпеки. Таку кількість вибухівки пронести - це треба постаратися", - додав він. За його словами, за це повинні відповісти усі, хто приймає рішення в сфері безпеки аеропорту.

Як відомом, у московському аеропорту Домодєдово 24 січня о 16:32 мск (15:32 за Києвом) стався вибух. Вибухівку, за даними очевидців, привів у дію терорист-смертник, який перебував на аеровокзалі серед зустрічаючих. Порушено кримінальну справу за ст.205 Кримінального кодексу РФ (терористичний акт), ст.105 (вбивство) і ст.222 (незаконний обіг зброї).

В результаті теракту загинули 35 осіб, кількість постраждалих становить від 128 до 180 людей.

Серед загиблих знаходилася українка драматург Машутіна Ганна, яка прилетіла до Москви вручення нагороди у конкурсі сценаріїв журнала "Мистецтво кіно".

Все про теракти в "Домодєдово" читайте тут.

Читайте також:

Слідчі спростували інформацію про двох терористів-смертників у Росії

Мєдвєдєв назвав перших винуватців теракту в "Домодєдово"

Організатори теракту в "Домодєдово" дезорієнтували міліцію

ВідеоАеропорт "Домодєдово" зняв з себе відповідальність за теракт

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: