Аеропорт Ґатвік обіцяє 50 тисяч фунтів за інформацію про людей, які запустили дрони

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Поліція продовжує шукати винних.

У Великій Британії пообіцяли винагороду у розмірі 50 тисяч фунтів стерлінгів за інформацію про людей, які запустили дрони, що заблокували роботу аеропорту Ґатвік.

Про це повідомляє Sussex Police.

Попри те, що поліція вже затримала двох підозрюваних у причетності до запуску дронів, розслідування триває. Аеропорт Ґатвік пообіцяв винагороду за інформацію, яка допоможе знайти інших причетних.

"Наше розслідування триває, аби знайти тих, хто відповідає за вторгнення безпілотних літаків. Ми просимо продовжувати підтримку громадськості, повідомляючи що-небудь підозріле, звертаючись до нас з будь-якою інформацією стосовно інцидентів безпілотного літака в Ґатвіку", - розповіли в поліції.

Правоохоронці додали, що охочі повідомити інформацію мають звернутися в добровільну організацію Crimestoppers, дані будуть передані в аеропорт.

Як повідомлялося, у лондонському аеропорту Ґатвік (Велика Британія) через два безпілотники перестали приймати літаки. Скасовано понад 800 рейсів, сотні тисяч людей не змогли вилетіти з британської столиці

Відео Британські експерти вважають, що за атакою дронів у аеропорту "Гатвік" стоїть професіонал

Паралізований дронами лондонський аеропорт "Гатвік" повертається до роботи. Вже відновлено частину польотів. Друге за величиною британське летовище було заблоковане ще з середи. У небі над аеропортом дрони бачили понад півсотню разів, літали вони прямо над злітною смугою. 

Британські експерти вважають, що за атакою дронів у аеропорту "Гатвік" стоїть професіонал

Залиште свій коментар

Вибір редакції