Аеропорт у столиці Лівії призупинив роботу після ракетного обстрілу

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Наразі невідомо, чи є жертви в результаті атаки.

Міжнародний аеропорт "Мітіга", що обслуговує столицю Лівії Тріполі, призупинив роботу після обстрілу його території декількома реактивними снарядами, повідомляє Анадолу з посиланням на Уряд національної згоди Лівії.

Як йдеться у повідомленні, робота повітряної гавані була припинена на невизначений термін через ракетний удар з боку армії Хафтара. Наразі невідомо, чи є жертви в результаті атаки.

Обстріл "Мітіга" став третім зафіксованим у неділю випадком, який протиборчі в Лівії сили розглядають як порушення іншим боком оголошеного ними перемир'я на час головного мусульманського свята Ід аль-Адха (Курбан-байрам).

Ця повітряна гавань стала використовуватися для авіасполучення Лівії з зовнішнім світом після того, як в 2014 році був виведений з ладу міжнародний аеропорт Тріполі.

Відео Поблизу столиці Лівії точаться бої між повстанцями та збройними силами

Жертвами військових сутичок уже стала щонайменше 21 людина, серед них і лікар з організації Червоний Хрест. Ще кілька десятків осіб отримали поранення. З 2011 року Лівія перебуває в політичній нестабільності. Офіційна влада переконана, що бойовики намагаються здійснити переворот. З епіцентру протистояння нині терміново евакуйовують мирних жителів та іноземців.  

Поблизу столиці Лівії точаться бої між повстанцями та збройними силами

Лівійська національна армія (ЛНА) під командуванням фельдмаршала Халіфи Хафтара, як і Уряд національної згоди (УНЗ) під керівництвом Фаїз Сарадж, звинувачують один одного в невиконанні прийнятих зобов'язань щодо підтримки режиму припинення вогню на час Ід аль-Адха.

Наразі в Лівії діють два органи виконавчої влади: визнане міжнародним співтовариством УНЗ в Тріполі і тимчасовий кабінет міністрів Абдалли Абдуррахмана ат-Тані, підтримуваний ЛНА. 4 квітня Хафтар оголосив про початок операції в Тріполі з метою ліквідації терористичних угрупувань.

Відео В Лівії обстріляли український Іл-76, що перевозив гуманітарний вантаж під егідою Червоного Хреста

Атакували з двох безпілотників бойовики так званої лівійської національної армії.  Обстріл стався в ніч на вівторок, коли літак розвантажували на місцевому летовищі. Відомо, що снаряд потрапив в хвостову частину літака, який одразу зайнявся і згорів. Екіпаж евакуювали у бомбосховище.  

В Лівії обстріляли український Іл-76, що перевозив гуманітарний вантаж під егідою Червоного Хреста

Залиште свій коментар

Вибір редакції