Аеропорти перевірятимуть пасажирів за п'ять секунд, не вимагаючи знімати одяг і взуття

Аеропорти готують перевірку для пасажирів за п'ять секунд, не вимагаючи знімати одяг і взуття.

Міжнародна асоціація повітряного транспорту (International Air Transport Association), яка представляє найбільші авіалінії світу, продемонструвала в Сінгапурі новий вид рамки металодетектора для аеропортів.

Завдяки новим технологіям проходження через систему безпеки буде займати лише п'ять секунд, при цьому знімати одяг пасажирам не доведеться. Пасажирам необхідно буде просто пройти крізь тунель, довжиною трохи більше 6 метрів, оснащений новітніми технологіями.

Таким чином в аеропортах скоротяться черги, а пасажирам не доведеться відчувати незручність, знімаючи предмети одягу.

Тестування технології буде проходити протягом 18 місяців, впровадження в найбільші аеропорти світу очікується в найближчі п'ять років.

Влада Великобританії підтримує ідею створення нової системи перевірки пасажирів і розраховує на якнайшвидший початок застосування технології.

На сьогоднішній день для проходження системи безпеки пасажирам дається 30 секунд - за цей час пасажир повинен встигнути зняти металеві предмети і пройти через детектор. При цьому час, який витрачає пасажир, в тому числі на очікування в черзі, не враховується. У результаті весь процес може займати близько 10 хвилин.

Відповідно до нової системи, сканування пасажирів буде проходити у трьох різних "тунелях", кожен з яких має свій ступінь "глибини" сканування.

Наприклад, пасажири, які викликають підозри, будуть піддаватися більш ретельному огляду у відповідному "тунелі" детектора.

Читайте також:

"Аль-Каїда" планує атаки на європейські аеропорти

Євросоюз дозволить авіапасажирам перевозити рідину в ручній поклажі

Фатальні наслідки неперекритих аеропортів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: