Аеропорти Великої Британії запровадили додаткові перевірки через коронавірус

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Від вірусу вже померли дев'ять людей.

Британський уряд ввів додаткові перевірки пасажирів, які прилітають до Великої Британії. Особливо посилений моніторинг буде для всіх прямих авіарейсів із китайського міста Ухань, звідки почав ширитися невідомий коронавірус, від якого помирають люди.

Про це повідомляє Міністерство охорони здоров'я та соціального захисту населення Великої Британії, пише metro.co.uk.

Серед заходів - надання консультацій мандрівникам, якщо вони погано себе почувають, і на які симптоми слід звернути увагу.

Від коронавірусу з Китаю вже померли дев'ять людей (станом на 22 січня). Кількість заражених осіб уже сягнула 440.

Організація із громадського здоров'я в Англії підвищила рівень ризику з "дуже низького" до "низького", повідомив міністр транспорту Грант Шаппс.

Відео Мутує і швидко поширюється: загадковий коронавірус вражає все більшу кількість людей

Жертвами невідомої хвороби вже стали 9 людей і ще понад 400 - недуга вклала на лікарняні ліжка. Тим часом ознаки вірусу вперше зафіксували у Вашингтоні. Напередодні з підозрами на новий вірус шпиталізували пацієнтів і в Австралії, Філіппінах, Сингапурі та В’єтнамі. Про поширення небезпечного вірусу дивіться далі у сюжеті.

Мутує і швидко поширюється: загадковий коронавірус вражає все більшу кількість людей

Нагадаємо, вірус, який схожий на застуду, але, на відміну од неї, дуже швидко вражає легені й інші органи, розпочався з ринку морепродуктів у китайському місті Ухань. Нині сам ринок зачинений і огороджений поліційною стрічкою, а у місті активно відбуваються заходи із знезараження. Посилено контроль в аеропортах не лише Китаю – Таїланд, Австралія та Японія ретельно стежать за пасажирами. 

Відомо, що вірус з китайського Уханя належить до великої родини коронавірусів. Розповсюдження хвороби розпочалося з ринку тварин. Вірус передається повітро-крапельним шляхом тваринам, людям. Спалах вірусу припав на найгірший час - святкування китайського Нового року. Адже саме цього тижня громадяни Піднебесної активно мандрують - приїжджають на свята до родичів як всередині країни, так і з-за кордону. 

Базові рекомендації для уникнення зараження коронавірусом:

  • уникати контактів з тваринами;
  • не їсти сире або погано оброблене м'ясо;
  • уникати контактів з людьми, у яких є ознаки захворювання;
  • регулярно та ретельно мити руки.

Що відомо про загадкову недугу, як вона виникла та чому викликає занепокоєння у медиків – читайте у матеріалі ТСН.ua.

Вірус з Китаю оновлена інфографіка 22 січня_1
ТСН.ua

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції