Афера Медоффа залишила страховиків без мільярда доларів

Втрати страхових компаній в результаті викриття фінансової піраміди Бернарда Медоффа можуть перевищити мільярд доларів.

Втрати страхових компаній в результаті викриття  піраміди Бернарда Медоффа можуть перевищити мільярд доларів.

Точна цифра втрат страхових фірм стане відома після того, як завершиться розслідування у справі Медоффа, відзначає видання. Нагадаємо, втрати інвесторів в піраміду Медоффа сам її творець оцінив в 50 мільярдів доларів.

За словами одного з учасників ринку, постраждають страховики не лише в США, але і у всьому світі. Всі ці компанії забезпечували ризики інвесторів, що вклали засоби в заснований Медоффом більше 40 років тому фонд Madoff Investment Securities. Фонд вважався надійним фінансовим інститутом, і йому довірили свої гроші багато кредитних організацій, у тому числі BNP Paribas, HSBC, Credit Agricole, Societe Generale, Natixis, Nomura, Royal Bank of Scotland і UniCredit. Крім того, серед вкладників фонду виявилися кінорежисер Стівен Спілберг і найбагатша жінка в світі - спадкоємиця косметичної імперії L'Oreal Ліліан Бетанкур.

Бернард Медофф, що є також одним із засновників біржі Nasdaq, зізнався в створенні фінансової піраміди 11 грудня 2008 року. Наступного дня він був арештований, проте пізніше його випустили під заставу в 10 мільйонів доларів. 16 грудня рішенням суду компанія Медоффа була ліквідована. Самому Медоффу загрожує тюремний вирок строком до 20 років, а також штраф до п'яти мільйонів доларів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: