Афганістан не прагне переговорів із талібами у Москві

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Лавров повідомив, що представники руху "Талібан" планують взяти участь у мирній конференції в Москві.

Афганістан не надсилатиме делегацію на мирну конференцію в Москві, в якій планують взяти участь і представники радикального ісламістського руху "Талібан".

Про це Deutsche Welle розповів речник Міністерства закордонних справ Афганістану. 

Мовляв, »ініціатором мирного процесу може виступати лише афганський уряд". Тому представники Кабула не братимуть участі в будь-яких зустрічах, котрі не проводяться під проводом самого афганського уряду.

Фотогалерея Афганські військові відвоювали у талібів більшу частину міста Газні (11 фото)

Раніше проведення в Москві переговорів з метою мирного врегулювання збройного протистояння між талібами та афганським урядом запропонували у МЗС РФ. Речник дипломатичного відомства Афганістану наголосив, що його країна підтримує добрі стосунки з Росією. Але проведення мирних переговорів можливе лише тоді, коли "на першому місці будуть інтереси Афганістану", наголосив він.

Напередодні міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров повідомив, що представники руху "Талібан" планують взяти участь у мирній конференції в Москві.

Конференція запланована на 4 вересня. Для участі в заході Росія запросила 12 країн, у тому числі й США, але Вашингтон відмовився.

ВідеоУгруповання "Талібан" оприлюднило фото нападників на готель в Кабулі

Сьогодні до Києва прибув перший рейс із українцями, які були заручниками терористів в Афганістані. Без будь-яких коментарів стороннім, зі сльозами на очах їх зустріли рідні. Наступні звільнені із захопленого кабульського готелю українці мають прилетіти вже сьогодні та завтра. Завтра у Києві сяде і спеціальний рейс із загиблими.

Угруповання "Талібан" оприлюднило фото нападників на готель в Кабулі

Нагадаємо, що в Афганістані оголосили перемир’я з "Талібаном"

Вибір редакції