Афганістан вислав американських охоронців через п'яні оргії

Крім оргій зі спиртним, американських підрядчиків ArmorGroup звинувачують у тому, що вони змушували своїх афганських колег порушувати правила Рамадану.

Десять співробітників американського приватного охоронного підприємства ArmorGroup North America, звинувачених у п'яних оргіях у компаунді Camp Sullivan на території американського посольства, вислано на батьківщину за порушення норм поведінки за кордоном.

Нагадаємо, висилці передувало розслідування, яке провела комісія держдепартаменту США, яка спеціально прибула до Кабула.

У друк потрапили фото- і відеоматеріали, які свідчать про те, що співробітники ArmorGroup North America в голому вигляді влаштовували п'яні оргії. Крім того, вони змушували своїх афганських колег пити спиртне і вживати їжу в священний для мусульман місяць Рамадан, коли правовірним заборонено приймати їжу з ранку і до вечора.

Наразі продаж спиртного на території Camp Sullivan заборонена, співробітники охоронного підприємства перебувають під наглядом американських дипломатів.
Вісім співробітників американського ПОП було негайно вислано з країни. Ще двоє, також замішані у скандалі, написали заяви про звільнення і теж покинули територію Ісламської Республіки.

Відзначимо, що порушення норм поведінки в Афганістані може викликати серйозні неприємності для Америки. У травні трагедією обернулися спека і неповага до афганських звичаїв для солдатів НАТО в Афганістані. Загін військових вирішив викупатися голяка перед місцевими жінками. Виникла перестрілка, в результаті було убито двоє охоронців і поранено четверо місцевих жителів.

Читайте також:

Охоронці влаштовували оргії в посольстві США в Кабулі

Одного з лідерів молдавських комуністів відзняли в оргії

В Ірані арештували сто сатанистів, які пили кров на оргії

Зварич влаштовував оргії та знімав порно в робочому кабінеті

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: