Афганські поліцейські здали місто і перейшли на бік талібів

Афганські бойовики захопили невелике місто в провінції Газні без єдиного пострілу: місцеві правоохоронці приєдналися до "Талібану".

У провінції Газні на сході Афганістану бойовики екстремістського руху "Талібан" захопили невелике містом без єдиного пострілу. Це стало можливим після того, як працівники місцевої поліції уклали угоду з екстремістами.

Таліби спалили порожній відділок поліції, а правоохоронці (загалом 19 осіб) зникли разом зі зброєю, автомобілями, уніформою та провізією. Ймовірно, вони приєдналися до учасників незаконних збройних формувань.

Через кілька годин після інциденту місто було знову взято під контроль силами, вірними уряду Афганістану. Західні інформаційні агентства наголошують, що підрозділи провели операцію без допомоги військовослужбовців НАТО.

Через Газні проходить одна з головних трас Афганістану - зі столиці країни Кабула до міста Кандагар. На цій ділянці дороги колони сил Північноатлантичного альянсу часто піддаються нападам талібів.

Нагадаємо, 23 жовтня бойовики руху "Талібан" здійснили напад на місію ООН в афганській провінції Герат.

Спочатку терорист-смертник підірвав себе у замінованому автомобілі біля входу в будівлю, а потім до штабу ООН увірвалися бойовики. Афганській поліції вдалося знищити всіх терористів. Ніхто зі співробітників Організації Об'єднаних Націй не постраждав.

Читайте також:

Горбачов попередив США: Афганістан неможливо перемогти

Таліби знову знищили бензовози із паливом для контингенту НАТО

США розпочали нову операцію в Афганістані

Бойовики напали на будівлю ООН в Афганістані

ВідеоАфганські поліцейські здали місто і перейшли на бік талібів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: