Афганський військовий розстріляв солдатів НАТО

Стрілянина відбулася під час спільного патрулювання території. В результаті загинув щонайменше один солдат, націоналіьність якого не повідомляється.

Військовослужбовець армії Афганістану в суботу, 16 липня, відкрив вогонь по представниках міжнародних сил сприяння безпеці в Афганістані (ISAF). В результаті загинув щонайменше один солдат.

Місто Лашкаргах провінції Гельменд, де стався інцидент, є одним з перших міст, в яких контроль безпеки, починаючи з минулого тижня, буде здійснюватися внутрішніми військами, а не силами НАТО.

"Стрілянина відбулася під час спільного патрулювання території", - завив представник поліції, який побажав залишитися неназваним.

Наразі представниками ISAF проводиться розслідування інциденту.  Про національну приналежність вбитого солдата не повідомляється.

Вбивство поліцейських і військових, у тому числі іноземних, афганськими військовими і співробітниками сил безпеки поліції останнім часом стало поширеним явищем. У зв'язку з цим командування контингентом США в Афганістані змушене було послати в Кабул 80 військових контррозвідників, які перевірятимуть тих, хто вербується до лав афганської поліції і армії.

Читайте також:

Афганські таліби стратили сімох саперів, відрізавши їм голови

Канада вивела свої війська з Афганістану

Бойовик кинув гранату в школу на півночі Афганістану, поранивши 17 дітей

В Афганістані дитину використали як "живу бомбу"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: