Посла РФ викликали на килим до МЗС Грeції

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

В Афінах назвали реакцію Москви "асиметричною".

Посла Росії у Греції Андрія Маслова викликали у Міністерство закордонних справ країни.

Причина - протест проти рішення Москви в понеділок щодо вислання грецьких дипломатів у відповідь на аналогічний крок у Афінах.

Про це повідомляє видання Еkathimerini.

Дипломатичні джерела в Афінах назвали реакцію Москви "асиметричною", зауваживши, що вихід дипломатів з Греції у липні відбувся у відповідь на "безплідні" дії російських чиновників, Також відомо, що Афіни розглянуть відповідні дії.

Нагадаємо, 11 липня стало відомо, що Греція має намір вислати двох російських дипломатів і заборонити в'їзд ще двом, звинувачуючи їх у втручанні у внутрішні справи та незаконні дії проти національної безпеки країни. Своєю чергою, російське МЗС заявило, що дзеркально відповість на вислання російських дипломатів з Греції. 

Марія Захарова на брифінгу 18 липня заявила, що на Афіни здійснили "шалений тиск британських і американських партнерів" в питанні вислання дипломатів і загрози відповіді з боку Росії.

Своєю чергою, зовнішньополітичне відомство Греції зауважило, що "свідчення, на підставі яких діяла Греція, були своєчасно надані російській владі". 

21 липня після вислання Афінами двох російських дипломатів і відмови прийняти ще двох співробітників зовнішньополітичного відомства МЗС Росії вже викликало посла Греції Андреаса Фріганаса. Уряд Росії висловив йому в Москві протест..

6 серпня у російське МЗС викликали посла Греції Андреаса Фріганаса через видворення російських дипломатів з Греції. Йому вручили ноту-повідомлення "про дзеркальні заходи від російської сторони щодо недружніх дій Афін". У своїй заяві російське МЗС не назвало грецьких дипломатів, яких видворено та не повідомили про дату вислання.

ВідеоГреція висилає російських дипломатів

Греки звинувачують росіян у втручанні у внутрішні справи та незаконних діях проти національної безпеки країни. За інформацією грецької преси, в Афінах вважають, дипломати поширювали неправдиву інформацію та намагались підкупити грецьких колег. Саме тому, уряд Греції закликав негайного вислати із країни двох співробітників посольства Росії та заборонити в'їзд ще двом.

Греція висилає російських дипломатів

Залиште свій коментар

Вибір редакції