Африка щороку народжує майже 400 тисяч дітей з вірусом СНІДу

За статистичними даними, щороку у країнах Африки народжуються близько 400 тисяч дітей з вродженим вірусом СНІДу, що є нищівним показником для Чорного континенту.

У країнах Африки щорічно з'являється на світ близько 400 тисяч дітей з вродженими вірусом СНІДу. Про це заявив виконавчий директор Програми ООН проти СНІДу Мішель Сідібе.

За його словами, третина з цих дітей не доживають і до року, навіть не маючи можливості отримати необхідний медичний догляд. Половина з них помирає, не досягнувши і дворічного віку, а інша частина приречена на довічне лікування.

"В Африці має настати час, коли з'явиться покоління дітей, не заражених СНІДом. Для досягнення цієї мети країнам Чорного континенту необхідно всіляко зміцнювати сферу охорони здоров'я", - сказав Сідібе.

У якості успішного прикладу він навів країну Ботсвану, де за минулі роки масштаби малюкової та дитячої смертності від небезпечного вірусного захворювання знизилися на 50 відсотків.

Нагадаємо, експерти ООН також констатують, що в Східній Європі та Центральній Азії налічується більше 1,5 млн людей, що живуть з ВІЛ. В Україні епідемія ВІЛ/СНІДу досягла найнебезпечніших у Європі масштабів.

Читайте також:

ООН: в Україні епідемія ВІЛ/СНІДу досягла найнебезпечніших у Європі масштабів

Вчені з'ясували, де в організмі людини ховається ВІЛ

В Америці випробують вакцину проти СНІДу, яку виготовили з ВІЛ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: