Африканські країни відмовили ЄС

Африканські країни відмовились від договорів з Євросоюзом про економічне партнерство.

На відео коментарі деяких учасників і гостів саміту, кадри про ситуацію в Африці.

На саміті Євросоюз-Африка більшість лідерів африканських країн відмовилась укласти з ЄС запропоновані ним Договори про економічне партнерство, повідомляє агентство Reuters із посиланням на заяву президента Сенегалу Абдулай Вада.

"Ми більше не обговорюємо Договори про економічне партнерство, ми відхилили їх... Ми збираємося зустрітися, щоб обговорити, чим ми можемо ці договори замінити," - сказав у неділю президент Сенегалу журналістам в Лісабоні, де завершується дводенний саміт Євросоюз-Африка за участі керівників 80 держав.

Пакт про стратегічне партнерство ЄС і Африки мав визначити загальні політичні цілі в таких областях, як безпека, розвиток і методи державного управління.

Зустріч у Лісабоні проходить через сім років після першої подібної зустрічі у верхах, яка відбулася в єгипетській столиці Каїрі в 2000 році.

Всього на порядку денному форуму п'ять основних тим - мир і безпека, демократія і права людини, торгівля і розвиток, зміна клімату й енергетика, міграція та зайнятість населення.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: