Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Агенти ФБР намагалися зустрітися з Настею Рибкою у тайській в'язниці

Скандальна співробітниця ескорту заявляла про наявність інформації щодо російського втручання у вибори США.

Співробітники Федерального бюро розслідувань США намагалися отримати доступ до секс-інструкторки, сканадально відомої ескорт-діви Насті Рибки, котра перебуває у в'язниці у Таїланді. Раніше вона повідомляла про наявність інформації щодо втручання РФ у вибори президента Штатів.

Про це повідомляє CNN.

Як повідомили виданню довірені джерела, американські спецслужбовці зверталися до відповідних правоохоронних органів Таїланду, аби організувати зустріч з Настею Рибкою, котра може володіти інформацією щодо втручання Росії в американські вибори. 

Вона заявляла, що бізнесмен Олег Дерипаска, з яким дівчина мала певні зв'язки, спілкувався з цього приводу з декількома американцями протягом 2016 та 2017 років. 

Однак ФБР не отримала дозволу на розмову з Рибкою, бо згідно з тайським законодавством доступ до ув'язнених має лише особа, що має юридичну мотивацію, та родичі.

Раніше, однак, у Державному департаменті США заявили, що не збираються допомагати скандальній співробітниці ескорту Насті Рибці, яка перебуває у таїландській в'язниці.

ВідеоСекс-провокаторку Настю Рибку посадили до слідчого ізолятора

Настя Рибка - зірка таблоїдів, що прославилась скандальними фото і одкровеннями про сексуальні відносини із мільярдером Олегом Дерипаскою й чиновниками із Кремля. Розваги та секс на яхті із олігархом та віце-прем’єром Росії привели до холодної тюремної підлоги. Настю Рибку та її компанію затримали у Тайланді, посадили у слідчий ізолятор. Привід - незаконне ведення бізнесу. Настя проводила секс-тренінги на елітних курортах та вчила… завойовувати серця та гаманці олігархів.

Секс-провокаторку Настю Рибку посадили до слідчого ізолятора

Залиште свій коментар

Вибір редакції