Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Агентство нацбезпеки США створило спецгрупу для боротьби з "загрозами Росії" в кіберпросторі

Про це повідомив директор Агентства національної безпеки.

Спецслужби Сполучених Штатів створили спеціальну групу для протидії Росії в кіберпросторі.

Про це, як передає Bloomberg, повідомив директор Агентства національної безпеки (АНБ), командувач кіберкомандування США Пол Накасоне під час форуму в Аспені, Колорадо.

За його словами, Росія "має великі можливості, які безумовно стануть викликом [США]". Накасоне не уточнив, коли саме була створена спецгрупа та інші подробиці про неї.

ВідеоПрезидент США подовжив обмежувальні заходи проти Росії за хакерські атаки

Вперше ще у 2015 році їх ввів Барак Обама, а через рік обмеження розширили. Під санкціями адміністрації 44-го президента США опинилися, зокрема, ФСБ та ГРУ. Окрім того, тоді ще й вислали 35 російських дипломатів.

Президент США подовжив обмежувальні заходи проти Росії за хакерські атаки

"Я створив російську групу, невелику російську групу, - сказав директор АНБ. – Якщо доведеться, то, думаю, що ми будемо діяти".

Варто зазначити, що на цьому ж форумі в Аспені віце-президент Microsoft з безпеки клієнтів Тому Берт повідомив, що група російських хакерів, відома як Fancy Bear, не так давно атакувала акаунти трьох кандидатів у Конгрес США.

Фахівці компанії цього року виявили фальшивий домен Microsoft, який використовувався як частина фішингових атак, спрямованих на цих політиків.

Софтверний гігант відключив цей домен і запобіг цій атаці. Він не назвав кандидатів, яких хотіли зламати хакери, але, за словами віце-президента Microsoft, всі вони представляють інтерес "як з точки зору шпигунства, так і з точки зору виборів".

Заяви Накасоне про створення "російської невеликої групи" прозвучали на тлі нового витка скандалу навколо можливого втручання Росії у вибори президента США 2016 року.

Так, президент глава Білого дому Дональд Трамп після зустрічі зі своїм російським колегою Володимиром Путіним вперше поставив під сумнів офіційний висновок спецслужб про те, що Росія втручалася у вибори 2016 року.

Пізніше він заявив, що обмовився. Тим не менше, ці слова в США піддали різкій критиці американські політики і ЗМІ.

ВідеоТрамп передумав і назвав Путіна відповідальним за втручання у вибори США

В інтерв'ю Дональд Трамп заявив, що вважає так, бо російський колега відповідає за те, що відбувається у його країні. Також він додав, що згоден із твердженням, що у 2016-му Росія таки втручалася у президентські вибори. Хоча ще цього понеділка після зустрічі з Путіним у Фінляндії Трамп говорив геть протилежне.

Трамп передумав і назвав Путіна відповідальним за втручання у вибори США

Сенатор Джон Маккейн, зокрема, відгукнувся про спільний брифінг Путіна і Трампа як про "один з найганебніших виступів президента США.

У Москві звинувачення в причетності до втручання у вибори неодноразово заперечували.

Залиште свій коментар

Вибір редакції