Ахмадінеджад пішов на другий строк

Відомий своїми категоричними висловами президент Ірану знову претендуватиме на цю посаду. Вибори відбудуться 12 червня.

Президент Ірану Махмуд Ахмадінеджад зареєструвався кандидатом на чергових виборах глави держави, які призначені на 12 червня.

За даними іранських ЗМІ, Ахмадінеджад відвідав міністерство внутрішніх справ і офіційно був внесений до списку кандидатів.

У разі перемоги Ахмадінеджад очолюватиме Іран протягом ще чотирьох років. Після закінчення цього терміну він буде змушений залишити посаду - згідно із законами країни, президент не може обиратися більш ніж на два терміни поспіль.

На виборах Ахмадінеджаду, який є прихильнику жорсткої лінії, протистоятимуть декілька кандидатів. Один з них - помірний політик, колишній прем'єр Хоссейн Мусауї - піддав Ахмадінеджада критиці, заявивши, що за його агресивні вислови президента на адресу інших країн Іран платить величезну ціну.

Так, Ахмадінеджад неодноразово виступав з антиізраїльськими висловами, ставлячи під сумнів право Ізраїлю на існування.

Махмуд Ахмадінеджад був обраний президентом Ірану в червні 2005 року, отримавши перемогу над Акбаром Хашемі Рафсанджані, що обіймав цю посаду з 1989 по 1997 роки. За чотири роки правління Ахмадінеджад створив консервативний уряд, до якого увійшли прихильники фундаменталістських поглядів.

Читайте також:

Президент Ірану скасував поїздку Латинською Америкою

Ізраїль провів репетицію бомбардування Ірану

Міжнародний скандал розгорівся на конференції ООН з расизму

В Ірані посадили американську журналістку за шпіонаж

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: