Ахмадінеджад: ПРО загрожує країнам ШОС

Розміщення американської системи ПРО в Європі загрожує не тільки Ірану, але і всім країнам ШОС та Євразійському континенту в цілому.

Розміщення американської системи ПРО в Європі загрожує не тільки Ірану, але і всім країнам ШОС та Євразійському континенту в цілому, заявив президент Ірану Махмуд Ахмадінеджад.

"Намір розмістити елементи в деяких точках світу загрожує не тільки одній країні. Воно стосується Євразійського континенту і Азії, і країн членів ШОС", - сказав іранський президент на розширеному засіданні саміту Шанхайської організації співпраці в Бішкеку.

США мають намір розмістити елементи своєї протиракетної оборони в Польщі і Чехії, заявляючи, що ПРО направлена проти можливої загрози з боку Ірану.

Росія вважає таку загрозу лише гіпотетичною і заперечує проти появи біля своїх кордонів американської ПРО. "На жаль, в сучасному світі ще деякі держави звикли розмовляти з позиції сили і погроз. Це відбувається в той час, коли наш світ дуже сильно має потребу в мирі і безпеці", - сказав Ахмадінеджад.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: