Ахмадінеджад: Іран продовжить розвивати ядерну програму

Ахмадінеджад запевнив, що ніяких змін в політиці Тегерана у питанні ядерної політики не буде.

Обраний на другий термін президент Ірану Махмуд Ахмадінеджад пообіцяв продовжити іранську ядерну програму.

Таку заяву він зробив на власній прес-конференції, зібраній за підсумками виборів.

Ахмадінеджад назвав результати виборів "новою моделлю демократії" і запевнив, що ніяких змін в політиці Тегерана у питанні ядерної політики не буде.

Президент Ірану заявив, що іранська нація не піддасться на "залякування з боку ворогів" і не "злякається загроз". Промова Ахмадінеджада була витримана в агресивному і переможному тоні.

Нагадаємо, за остаточними підсумками президентських виборів, які відбулися в Ірані 12 червня, діючий глава Ірану Ахмадінеджад набрав 62,63% голосів. Водночас його головний суперник Мір-Хосейн Мусаві - 33,75% голосів, інші двоє кандидатів одержали понад 2% голосів.

Обрання Ахмадінеджада на другий термін спровокувало в країні запеклі акції протесту і широкомасштабні арешти лідерів опозиції.

Поліція затримала основного суперника Ахмадінеджада на виборах Мір-Хосейна Мусаві. ЗМІ повідомляють, що зараз він знаходиться на волі, проте про його точне місцезнаходження не відоме.

На вулицях Тегерана і інших великих міст ввечері 13 червня відбулися зіткнення між прихильниками опозиції та поліцейськими. Правоохоронці були вимушені застосувати палиці і сльозоточивий газ для розгону тисяч протестуючих.

Читайте також:

В Ірані арештували близько сотні противників Ахмадінеджада

Після виборів в Ірані розпочалися масові арешти опозиціонерів

В Ірані розпочалися протести у зв'язку з перемогою Ахмадінежада

Про свою перемогу на виборах в Ірані заявили відразу два кандидати

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: