Ахмадінежад: країни, що звинуватили Іран, про це пошкодують

Президент Ірану попередив, що США, Франція і Великобританія пошкодують, що звинуватили Іран, адже другий урановий завод не секретний.

США, Франція і Великобританія будуть шкодувати про свої звинувачення на адресу Ірану.

Про це заявив іранський президент Махмуд Ахмадінежад, виступаючи на прес-конференції в Нью-Йорку.

Він запевнив, що другий завод з переробки урану не є секретним об'єктом. Тому країни, що звинуватили в цьому Іран, пошкодують.

Ахмадінежад повідомив, що Міжнародне агентство з атомної енергії (МАГАТЕ) було поставлено до відома про будівництво об'єкта близько року тому.

Нагадаємо, офіційний Тегеран проінформував Міжнародне агентство з атомної енергії про будівництво на території країни другого заводу зі збагачення урану.

МАГАТЕ підтвердило отримання повідомлення від Ірану та вже зажадало від іранської влади дозволити міжнародним експертам негайно провести перевірку об'єкту - щоб переконатися, що він не підпадає під дію міжнародних угод про непоширення ядерної зброї.

США, Великобританія і Франція засудили Іран за таємне будівництво другого заводу зі збагачення урану. Захід дав час до грудня на розкриття повної інформації про свою ядерну програму і повернення за стіл переговорів. Інакше проти Ірану будуть ведені санкції.

В свою чергу, президент РФ Дмитро Мєдвєдєв заявив, що Іран має прийняти конкретні кроки з відновлення довіри до своєї ядерної програми до зустрічі з "Великою шісткою" в Женеві, яка відбудеться 1 жовтня.

Читайте також:

Мєдвєдєв дав Ірану п'ять днів, щоб повернути довіру світу

Захід висунув Ірану "ядерний" ультиматум

Іран повідомив про запуск другого заводу зі збагачення урану

Іран відмовився від ядерної зброї

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: