Ахмадінежад назвав переобрання Лукашенка "золотою сторінкою" в історії Білорусі

Президент Ірану в захопленні від виборів, які пройшли у Білорусі. Він побажав Лукашенкові здоров'я та успіхів, а білоруському народові - процвітання.

Глава Ірану Махмуд Ахмадінежад привітав Олександра Лукашенка з переобранням на посаду президента Білорусі.

"Ці вибори стали ще однією золотою сторінкою у славній історії великого білоруського народу. Вони свідчать про народну підтримку реалізованих Вами програм", - йдеться у привітанні Ахмадінежада.

Іранський президент висловив сподівання, що під час нового терміну Лукашенко ірансько-білоруські зв'язку, які і так успішно розвиваються, стануть ще міцнішими, а співпраця між державами отримає максимальний імпульс.

Ахмадінежад побажав Лукашенкові здоров'я та успіхів, а білоруському народові - благополуччя і процвітання.

Натомість із засудженням виборів у Білорусі виступила влада США. Офіційний представник Державного департаменту США Філіп Кроулі заявив, що Вашингтон не може розглядати результати виборів, як законні.

Великобританія, зі свого боку, засудила білоруську владу за прояви насильства щодо опозиції. "Я шокований і нажаханий побиттям, арештами і затриманнями кандидатів у президенти, журналістів, активістів громадянського суспільства та інших осіб", - заявив міністр Великобританії у справах Європи Девід Лідінгтон.

Проте окрім Ахмадінежада знайшлися у світовому співтоваристві й інші, хто щиро порадів за Лукашенка. Його привітав лідер Венесуели Уго Чавес, а голова Держдуми Росії Борис Гризлов пообіцяв привітати Лукашенка після оприлюднення офіційних даних білоруського Центрвиборчкому.

Читайте також:

У Мінську засудили 600 учасників мітингів опозиції

Лукашенко заявив, що недолугої демократії в Білорусі більше не буде

Росія не хоче втручатися в ситуацію у Білорусі

Ахмадінежад продав свій автомобіль, щоб допомогти бідним

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: