Ахмадінежад оголосив Іран ядерною державою

Ахмадінежад наголосив, що Іран дасть відповідь кожному, хто спробує перешкодити іранському народу домогтися своїх прав.

 Президент Ірану Махмуд Ахмадінежад оголосив республіку ядерною державою. Слова президента наводить іранський державний телеканал "Прес ТВ".

"Тепер, коли Іран став ядерною країною, вони (США та їх союзники – ред.) не можуть змусити нас відмовитися від використання ядерної енергії", - заявив сьогодні президент.

Ахмадінежад наголосив, що Іран дасть відповідь кожному, хто "спробує перешкодити іранському народу домогтися своїх прав".

Він заявив, що США та їх союзники чинять політичний і пропагандистський тиск на Іран, проте наразі усі їхні зусилля провалилися, і Іран тепер став ядерною державою.

На думку Ахмадінежада, зараз у світових держав є два варіанти того, як поводити себе з Іраном: вони можуть продовжувати запроваджувати санкції, або почати взаємодіяти з ісламською республікою. Президент Ірану знов наголосив, що першій шлях непродуктивний, а єдиним шляхом вирішення проблеми є співробітництво.

Як відомо, США і низка інших країн Заходу звинувачують офіційний Тегеран у розробці ядерної зброї під прикриттям програми мирного атома.

Проте всі звинувачення на свою адресу іранська сторона відкидає, заявляючи, що його ядерна програма спрямована на задоволення потреб країни в електроенергії.

За словами Ахмадінежада, Іран, зокрема, планує будівництво нових АЕС.

Читайте також:

Іран не буде відмовлятися від своєї ядерної програми

Берлусконі попередив про можливість ядерного удару по Ірану з боку Ізраїлю

Іран почав збагачувати уран з власної руди

WikiLeaks опублікував звіт Росії про загрозу з боку Ірану і КНДР

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: