Ахмадінежад передбачив дві нові війни на Близькому Сході

Президент Ірану заявив, що протягом трьох найближчих місяців США підуть війною на дві країни на Близькому Сході.

Протягом трьох найближчих місяців США підуть війною щонайменше на дві країни на Близькому Сході. З такою заявою президент Ірану Махмуд Ахмадінежад виступив в ефірі державного телебачення країни.

Ахмадінежад не уточнив, чи вважає він, що одним з об'єктів нападу стане саме Іран. Крім того, він не пояснив, на яких розвідданих засновані його слова. При цьому, за словами Ахмадінежада, у нього є дуже точна інформація про план американців почати "психологічну війну" проти Ірану.

Не виключено, що виступ іранського президента, записаний в понеділок, 26 липня, і показаний по ТБ на наступний день, був пов'язаний з новим пакетом санкцій, введених в дію Євросоюзом. Ці заходи передбачають заборону на постачання до Ірану устаткування подвійного призначення, яке може бути використане в ядерній програмі, а також на інвестиції, технічне співробітництво та передачу технологій в нафтовій і газовій сфері. Раніше аналогічні санкції ввели і США.

Введення таких санкцій не підтримали, зокрема, Росія, Туреччина і Бразилія. На думку МЗС РФ, прийняття цих заходів "не тільки підриває наші спільні зусилля з пошуку політико-дипломатичного врегулювання ситуації навколо іранської ядерної програми, але і демонструє зневагу до ретельно вивірених і узгоджених з положеннями резолюцій РБ ООН".

Ахмадінежад у свою чергу заявив, що переговори з країнами Заходу щодо ядерної програми відновляться у вересні. При цьому Іран хоче, щоб у переговорах брали участь також і Туреччина з Бразилією.

Читайте також:

Ахмадінежад назвав Мєдвєдєва "рупором ворогів Ірану"

Екс-глава ЦРУ: Війна з Іраном стає все більш імовірною

Іран звинуватив країни заходу в причетності до теракту на півдні країни

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: