Ахмадінежад пишається своїм запереченням Голокосту

Іранський президент дуже задоволений, що зміг розлютити світових лідерів своїми антиєврейськими заявами.

Президент Ірану Махмуд Ахмадінежад пишається тим, що його заперечення факту Голокосту викликало обурення світової спільноти.

Минулого тижня Ахмадінежад назвав Голокост брехнею, заснованою на бездоказових і міфічних твердженнях. Європейський союз та Ізраїль різко засудили вислови іранського лідера.

За словами Ахмадінежада, той факт, що його думка із цього приводу "розсердила професійних вбивць", є лише приводом для гордості.

Під час свого виступу президент Ірану знову підтвердив свою позицію, поставивши під сумнів сам факт існування Голокосту як явища. На його думку, це міф, який євреї використали для створення держави Ізраїль.

Думка президента Ірану щодо Голокосту (геноциду євреїв під час Другої світової війни) є незмінною впродовж уже багатьох років і раз у раз спливає в його публічних виступах.

Свого часу Ахмадінежад також запропонував стерти Ізраїль з карти світу, а також дозволив собі низку інших антиізраїльських висловів. Як відомо, Іран не має дипломатичних відносин з Ізраїлем і відмовляється визнавати його як державу.

Читайте також:

Ахмадінежад знову заявив, що Голокост - брехня

Іран заявив про успішний запуск нової ракети, яка здатна вразити Ізраїль

США обіцяють не заважати Ізраїлю напасти на Іран

Чавес назвав Ізраїль "лакеєм-вбивцею на службі імперіалізму"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: