Ахмадінежад пообіцяв "вибити зуби" будь-якому агресорові

Президент Ірану Махмуд Ахмадінежад заявив, що США "зібрали кров людей в одну склянку" і управляють економікою, але він їх провчить.

Президент Ірану Махмуд Ахмадінежад пообіцяв відбити будь-які можливі атаки, спрямовані проти Ісламської Республіки, і "вибити зуби" будь-якій країні, яка зважиться напасти на іранську націю.

Президент Ірану прибув на острів Кіш, розташований у Перській затоці, для участі у форумі, який присвячений Національному дню затоки. Перська затока через багаті запаси нафти завжди була регіоном підвищеної уваги як з боку прибережних арабських країн затоки, таких, як Оман, Об'єднані Арабські Емірати, Саудівська Аравія, Катар, Бахрейн, Кувейт, Ірак, а також Ірану, так і з боку США .

"Великі держави таким чином управляли світовою економікою, що зібрали кров людей в одну склянку. Вони (США) хочуть керувати Близьким Сходом ... Проте треба відзначити, що вони не досягли своєї мети і не досягнуть.

Сьогодні Іран є найсильнішою країною в світі. Ми любимо всі нації і радіємо за їхнє процвітання. Ми прихильники дружби і діалогу. Проте на противагу бажанням агресорів (напасти на Іран) ми є потужним кулаком, який виб'є зуби будь-кому (хто зважитися завдати удару по Ісламській Республіці) ", - заявив Ахмадінежад.

При цьому президент зазначив, що проблема забезпечення безпеки регіону Перської затоки полягає в американській присутності.

"Ми (Іран) прихильники миру і справедливості в усьому світі. Проблема регіону Перської затоки полягає не у забезпеченні її безпеки, а проблема полягає у вас (США)", - сказав Ахмадінежад.

В даний час американці роблять акцент на створенні широкої мережі радарів і систем озброєнь в регіоні Перської затоки.

Пентагон забезпечив постійну присутність своїх компонентів ПРО в зоні Перської затоки і в даний час всіляко прагне розширити співпрацю у цій сфері з державами регіону. Розміщення в районі Перської затоки зенітно-ракетних комплексів "Патріот" США пояснюють можливою загрозою з боку Ірану.

На підтвердження слів президента на минулому тижні Корпус вартових ісламської революції (КВІР, елітний підрозділ збройних сил Ірану) провів в Перській затоці і Ормузській протоці широкомасштабні планові навчання військово-морських сил "Великий Пророк-5".

Примітно, що навчання проходили в стратегічно важливій Ормузькій протоці, яка сполучає Оманську затоку з Перською затокою. На сьогодні протока є єдиним морським шляхом, що дозволяє експортувати арабські газ і нафту в треті країни, зокрема в США.

Військові навчання було започатковано на тлі обговорення представниками "шістки" міжнародних посередників (РФ, США, Китай, Великобританія, Франція і Німеччина) тексту проекту резолюції, розробленого американською стороною про можливі додаткові санкції проти Ірану.

Читайте також:

Іран показав свою новітню військову техніку

Іран випробував уранові центрифуги третього покоління

Іран розробив новий вид зброї, щоб дати відсіч американцям

США зізналися, що мають план військового удару по Ірану

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: