Ахмадінежад пообіцяв відрубати руки кожному, хто спробує напасти на Іран

Президент Ірану переконаний, що "ніяка сила не може завдати шкоди країні" і заявив, що його нація відрубає руки будь-якому ворогу.

Президент Ірану Махмуд Ахмадінежад у вівторок, 23 лютого, заявив, що його країна відрубає руки кожному, хто спробує напасти на неї.

"Ніяка сила не може завдати шкоди Ірану. Наша нація відрубає руки будь-якому ворогу з будь-якої частини світу", - заявив Ахмадінежада, сказані ним у своєму телевізійному зверненні.

Раніше Ахмадінежад зауважив, що Іран не прагне до створення ядерної зброї і може захистити себе без її допомоги.

США і низка інших країн Заходу звинувачують Іран у розробці ядерної зброї під прикриттям програми мирного атома. Тегеран всі звинувачення відкидає, заявляючи, що її спрямовано виключно на задоволення потреб країни в електроенергії.

11 лютого Махмуд Ахмадінеджад оголосив Іран ядерною державою, повідомивши, що країна може збагачувати уран до рівня в 80%. Невдовзі світові ЗМІ поширили зміст конфіденційної доповіді МАГАТЕ, яку глава відомства Юкія Амано розіслав членам Ради керуючих організації за два тижні до чергової сесії цієї організації.

За даними ЗМІ, в цьому документі МАГАТЕ офіційно підтверджувало, що Іран виробив першу партію збагаченого до 20% урану, і висловлювало занепокоєння щодо можливої військової складової іранської ядерної програми.

Читайте також:

Ахмадінежад оголосив Іран ядерною державою

США відкрили "полювання" на вартових Ісламської революції

Іран почав дозбагачування урану

США назвали запуск іранської ракети з черепахами провокацією

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: